Ana içeriğe atla

Hakkımızda


 

2013 yılı Ocak ayında ilk seferimiz ve çalışmalarımızı başlatmamızdan günümüze kadar, müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak ve Türk ekonomisine değerli katkılar sağlayıp bu ilkelerimize sadık kalarak geride bıraktığımız 2017 yılı içerisinde de hizmet yelpazemizi sürekli olarak geliştirmiş bulunmaktayız.

 

Bir yıl gibi kısa bir zaman dilimi içinde sunduğumuz hizmetleri geliştirmekle beraber, Yalova – Trieste hattında haftada karşılıklı 5 olmak üzere ve Alsancak – Trieste hattında haftada karşılıklı 3 olmak üzere sefer sayılarımızı artırarak, müşterilerimizin yoğun taleplerini karşılayabilmek adına;

 

EMT

Trieste’de servis kalitemizi bir adım öteye taşıyabilmek için EMT (Europa Multipurpose Terminals S.p.A.) terminalini bünyemize kattık,

 

MELEQ

MELEQ  gemimizi hizmete alarak, ithalat ve ihracatta müşterilerimizin yoğun taleplerini daha verimli cevaplayabilir hale geldik,

 

FRIJSENBORG

Yaşanan dönemsel yoğunluklarda müşterilerimizin mağduriyetini önlemek için, geçici olarak FRİJSENBORG   gemisi ile filomuzu güçlendirdik,

 

WELS ve ZEEBRUGGE

Mevcut Köln ve Ludgishafen tren hatlarımıza aynı yıl içinde Trieste çıkışlı Wels ve Zeebrugge tren hatlarını ekleyerek Intermodal ağımızı  genişlettik ve eş zamanlı müşterilerimizi Avusturya yol izin belgesi sorununda destekledik,

 

VENEDIK YOLCU HİZMETİ

Yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde sürücülerin yıl boyu İstanbul Atatürk Havalimanı – Venedik Marco Polo havalimanları arasında konforlu seyahatlerini sağladık. Trieste – Venedik arasında yolcu shuttle hizmeti sunduk,

 

YALOVA RO-RO TERMİNALİ

Yalova Ro-Ro Terminali’mizi açmamız beraberinde sizlere sunduğumuz ücretsiz Topçular-Eskihisar IDO biletleri, haftada 4 olmak üzere artırılan Ambarlı-Topçular IDO seferleri, opsiyonel olarak nakit ulaşım desteği ve Yalova – İstanbul yolcu servisi gibi destek amaçlı ek hizmetleri sunmaya başladık.

 


2017 yılını büyük vizyon ve yatırımlar ile geride bırakıp 2018 yılına doğru aynı kararlılıkla yolumuza devam ederken, şirket kuruluşumuzun 5. yılını filomuza kattığımız 5. gemimiz, 2 limanımız ve gerçekleştirdiğimiz 250.000.000 Euro yatırım ile kutluyor, yeni yılda hizmetinize girecek ve sekötürümüze değer katacak yeniliklerimizi sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

 

EN DEĞERLİ YATIRIMIMIZ – PERSONELİMİZ

İnsan odaklı çalışmayı benimseyen kurumumuz, kurulduğu günden bugüne büyük bir aile olarak 4 şirketi bünyesinde bulundurup, bu şirketlerinde 350 çalışma arkadaşımıza istihdam sağlamaktadır.

 

FADIQ

2018 yılı ilk çeyreğinde Akdeniz sularında seferlerine başlamış olan FADIQ gemimiz ile filomuzu güçlendirip müşterilerimizin taleplerini daha yüksek kapasitemiz ile cevaplamaktayız.

 

AMBARLI – TOPÇULAR

Yalova Ro-Ro Terminali yanında bulunan IDO Topçular iskelesinden Ambarlı’ya IDO sefer sayısını haftada 6’ya çıkararak Yalova’yı hem İstanbul hem de Anadolu’dan ithalat ve ihracatta tercih edilen bir nokta haline getirdik.

 

YALOVA – SETE (FRANSA)

Aldığımız yoğun talepleriniz üzerine 2018 yılında, mevcut Çeşme – Sete (FR) seferlerimize ilave olarak, Yalova – Sete (FR) hattında Şubat ayı itibariyle sefer başlatmak için çalışmalarımız sürmekte.

 

YALOVA’DA ÖTV’SİZ AKARYAKIT

Komple araç ihracatlarında müşterilerimizin ÖTV’siz akaryakıt alımından faydalanabilmeleri için çalışmalarımızın Ocak ayı içinde tamamlanması sonucunda Yalova Ro-Ro Terminali’mizde ÖTV’siz akaryakıt satışları başlayacaktır.

 

AVRUPA YAKASINA RÖMORK TESLIM

Gemilerimizde özellikle yarı römork taşımacılığı yapan müşterilerimiz, 2018 yılı içinde yürürlüğe koyacağımız bu hizmet ile, ünitelerini ihracatta Ambarlı’ya teslim edebilecek ve ithalatta aynı noktadan teslim alabilecektir.