Ana içeriğe atla

Ön Rezervasyon

Yükünüz için kullanacağınız hat ve gönderi tarihinizi girin. Müşteri temsilcilerimiz rezervasyonunuzu oluşturup, size bilgisini iletsin.

Talep Oluştur

Bizden Haberler

 

no description

Alternative Transport'a Altın Çıpa ödülü

Türkiye’nin en hızlı büyüyen Ro-Ro taşımacılık şirketi olan Alternative Transport, Türk denizcilik sektörünün Oscar’ı kabul edilen Altın Çıpa’nın sahibi oldu.

no description

Alternative Transport Ro-Ro pazarını 4 yılda %80 büyüttü

Alternative Transport olarak tüm sektörlere hizmet vermekle birlikte aslında konteyner taşımacılığı ve intermodal taşımacılık ile hizmet verdiğimiz sektörleri daha da genişlettiğimizi söyleyebiliriz.

no description

Türkiye'nin en büyük Ro-Ro gemisi M/V MELEQ, Alternative Transport'a teslim edildi

Alternative Transport için Flensburger Tersanesi'nde inşa edilen Türkiye'nin en büyük Ro-Ro gemisi olma özelliğine sahip 280 treyler kapasiteli M/V MELEQ, 13.04.2017 tarihinde şirket yetkililerine teslim edildi.

Hizmetlerimiz

 

 

Ro-Ro Taşımacılığı

2013 yılından bu yana düzenlediğimiz Ro-Ro seferlerimizle, müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmaya yönelik düşük maliyet, düşük risk ve yüksek hızlı Ro-Ro hizmeti veriyoruz.

Intermodal

Düşük maliyetli, daha verimli ve zamanında alım ve teslimat ile demiryolu taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

Proje Taşımacılığı

Gabari dışı ve diğer tüm proje gönderimleriniz için rekabetçi fiyatlar ve güvenilir servisimizle avantajlı çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Bitmiş Araç Lojistiği

Üretim/montajı tamamlanmış otomobil, minibüs, otobüs gibi araç gönderimlerinizde güvenli ve hızlı servisimizi rekabetçi fiyatlarla birleştiriyoruz.

Tehlikeli Yük

Deniz Yolu ile Taşınan Tehlikeli Maddeler Uluslararası Kodu'nda (IMDG) belirtilen hükümler çerçevesinde gemi yükleme uygunluğu bulunan tehlikeli yükleriniz için güvenli taşıma hizmeti sunuyoruz.

İDO Desteği

İhracat yönündeki dolu dorselerinizi Eskihisar - İDO sahasında teslim alıyoruz. İthalat yönündeki dolu dorselerinizi de Eskihisar - İDO sahasında teslim ediyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sayılarla Alternative

2

Liman

6

Gemi

12000

Taşınan Yük / Aylık

144000

Taşınan Yük / Yıllık

Galeri

  • Hepsi
  • Filo
  • Liman
Bizimle İletişime Geçin
Resimli CAPTCHA
Resimde görünen karakterleri girin.